Czerwiec 2021
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Najbliższe koncerty

Zapowiedzi

Artyści

BALET

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
Jarosław Świątek

KIEROWNIK BALETU
Michaił Zubkow

Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Zygmunt Magiera
Dorota Sitek

ZASTĘPCA KIEROWNIKA BALETU:
Piotr Cegiełkowski

ASYSTENCI KIEROWNIKA BALETU:
Łukasz Huzik
Marek Świeca
Aneta Wojtyra

PEDAGOG BALETU:
Ilona Pułkownik

AKOMPANIATOR BALETU:
Janusz Frączek

INSPEKTOR BALETU:
Adam Chmielniak

SOLIŚCI BALETU:
Piotr Cegiełkowski
Kryspin Hermański
Łukasz Huzik
Piotr Korpusik
Jakub Kuchta
Agnieszka Kulig
Marek Kulig
Marzena Lach
Grzegorz Lubos
Joanna Osadnik
Magdalena Ozga
Piotr Ozga
Emiliusz Tarnowski
Izabela Seniów
Marek Świeca
Aneta Wojtyra

KORYFEJE BALETU:
Monika Cegiełkowska
Dominika Gordzielik
Agnieszka Lubczyńska
Artur Mikulski
Katarzyna Pol
Jakub Witkowski
Kamilla Wójcik

TANCERZE:
Katarzyna Bajorek
Samira Bober
Adam Chmielniak
Zuzanna Dzierzbińska
Wiktoria Gabor
Marcin Gołdyn
Kamil Kamerdyn
Katarzyna Korzec
Tomasz Lis
Wadim Livanski
Zofia Nowak
Pawel Mikhalin
Timur Muruev
Karolina Ochmann
Krystian Olszowski
Aliki Pitta
Robert Przewoźnik
Dominika Pyka
Adam Pytel
Leanid Sarokin
Magdalena Sibiga
Aron Szendzielorz
Agata Szwiec
Dominika Tomczyk
Weronika Tymoszczuk
Katarzyna Wojtasik
Michał Zębik

CHÓR

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
Jarosław Świątek

Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Zygmunt Magiera
Dorota Sitek

KIEROWNIK CHÓRU:
Krzysztof Anczyk

ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO DS. KOSTIUMÓW CHÓRALNYCH
Katarzyna Winiarczyk - Staszyńska

ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Sławomir Danielski

PEDAGODZY CHÓRU:
Marian Chrobok
Mariola Płazak-Ścibich
Ryszard Wojtaszewski
Gabriela Silva

INSPEKTOR CHÓRU
Dariusz Żaczek

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ
Dariusz Żaczek
p.o. Jacek Kapica

SOLIŚCI CHÓRU:
Tomasz Antczak
Joanna Cierniak
Sławomir Danielski
Jacek Kapica
Piotr Koprowski
Izabela Mirecka
Piotr Nikiel
Patrycja Ozga
Elżbieta Przewoźnik
Beata Pyda
Przemysław Spandel
Karolina Szendera
Piotr Szolka
Magdalena Świątek
Renata Urbanik
Katarzyna Winiarczyk-Staszyńska
Izabela Wojtasik
Krzysztof Wojtyra
Dariusz Żaczek

ŚPIEWACY:
Joanna Budzisz
Dariusz Chęciński
Kamila Feret
Kamila Hoinkis
Joanna Kabzińska
Izabela Koralewska
Agnieszka Krusz
Maciej Kucera
Róża Kutrzeba
Kuba Kurp
Sławomir Mazur
Maciej Nocuń
Anna Olszowska
Dariusz Pasterny
Iwona Pasterny
Wojciech Patrzyk
Justyna Piwko-Nikiel
Przemysław Pochopień
Kinga Roch
Maria Puszyńska
Szymon Sadkowski
Sylwia Sajdak
Grzegorz Skiba
Agnieszka Skut
Małgorzata Smolka
Bożena Strzałkowska
Sylwia Szyda
Anna Tchórzewska-Mikulska
Beata Tyrol
Magdalena Zając

ORKIESTRA

 

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
Jarosław Świątek

Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Zygmunt Magiera
Dorota Sitek

DYRYGENCI
Zygmunt Magiera
Mirosław Maciej Banach
Krzysztof Dziewięcki

KIEROWNIK ORKIESTRY i KONCERTMISTRZ:
Danuta Smyła

INSPEKTOR ORKIESTRY
Kacper Kalaga

BIBLIOTEKARZE
Joanna Roczek
Marek Feret

I SKRZYPCE
Danuta Smyła
Grzegorz Wojtasik
Patrycja Patoła
Alfons Staniek
Aleksandra Pietrucha-Łączak
Daria Hawron

II SKRZYPCE
Krzysztof Kawa
Oskar Radwański
Joanna Roczek
Andrzej Kaszuba
Anna Korzewska-Kłak
Barbara Pietrzak

ALTÓWKI
Urszula Mizera
Tomasz Śliwiński

WIOLONCZELE
Ewa Przywarka
Anna Wilk-Kogut

KONTRABAS
Piotr Mazur

FLET
Grażyna Mazur

OBÓJ
Paweł Biegiesz

KLARNETY
Kacper Kalaga
Dawid Borowski

FAGOT
Anna Palka

WALTORNIE
Michał Zdrzałek
Wojciech Kiełpiński

TRĄBKI
Adrian Gaweł
Konrad Sajdak

PUZONY
Michał Czyż
Marcin Respondek

PERKUSJA
Tadeusz Zdechlikiewicz
Marek Feret