Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny ul. Zamkowa 3, 42-286 Koszęcin
tel.: +48 34 310 64 15; fax: +48 34 310 64 16; e-mail: info@zespolslask.pl

Skórka:
A+

Zespół "Śląsk" ONLINE16 Marca 2020

Zapraszamy wszystkich sympatyków Zespołu „Śląsk” do śledzenia działalności Instytucji za pośrednictwem elektronicznych kanałów informacyjnych. Zespół wprowadza system pracy zdalnej dla stanowisk biurowych i pracy indywidualnej dla artystów oraz wyznacza system dyżurów, umożliwiający nieprzerwany kontakt telefoniczny i mailowy z Instytucją. Jednocześnie zachęcamy do stałego śledzenia oficjalnych kont Zespołu na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Będą niespodzianki!

W związku z ograniczeniem bieżącej działalności instytucji kultury i rosnącym zainteresowaniem zasobami kultury drogą elektroniczną, zachęcamy wszystkich miłośników Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” do śledzenia oficjalnych kanałów Zespołu w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie będziemy udostępniać materiały filmowe (najnowsze i archiwalne) oraz ciekawostki, wydawnictwa, konkursy i zadania dla dzieci z zakresu kultury regionalnej. Będzie można m.in. zobaczyć niepublikowany dotąd (nagrany w grudniu 2019 roku) materiał z najnowszej płyty DVD z programem „A to Polska właśnie”. Przypomnimy także filmy o Stanisławie Hadynie i Elwirze Kamińskiej oraz nagranie widowiska „Wesele na Górnym Śląsku”. Nie zabraknie ciekawostek z życia Zespołu, sięgniemy do bogatych zasobów archiwalnych, przypomnimy także najważniejsze osiągnięcia Zespołu z roku 2019, a na deser planujemy ciekawy, muzyczny konkurs dla internautów. Cały czas zapraszamy także do zwiedzania online siedziby Zespołu „Śląsk” za pośrednictwem dostępnego na stronie internetowej spaceru wirtualnego.

Serdecznie zachęcamy do stałego śledzenia oficjalnych kont Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” na Facebooku, Twitterze i Instagramie oraz odwiedzania strony internetowej Zespołu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą mailową i telefoniczną, mając nadzieję, że wkrótce znów spotkamy się w salach koncertowych i w koszęcińskiej siedzibie Zespołu. O wszystkich zmianach i nowych terminach koncertów będziemy informować na Facebooku i stronie internetowej Zespołu „Śląsk”. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, prosimy o wyrozumiałość i dziękujemy za już okazane zrozumienie i wsparcie. (AK)

https://twitter.com/zespolslask
https://www.instagram.com/ZESPOLSLASKOFFICIAL/
https://www.facebook.com/zespolslask/
https://www.youtube.com/ZESPOLSLASKOFFICIAL/

Powrót
Marzec 2020
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Najbliższe koncerty

Zapowiedzi